Witryna korzysta z plików cookies,które są niezbędne do prawidłowego jej funkcjonowania .W ustawieniach przeglądarki możesz zmienić warunki ich przechowywania lub dostępu

Szczepionka: życie lub śmierć

wybór należy do ciebie

Od kilku dni tematem numer jeden są szczepionki. Warto zwrócić uwagę na kilka aspektów tego wyzwania. - W razie powikłań pacjent zostanie sam ze swoimi chorobami, licząc na opiekę totalnie niewydolnych placówek ochrony zdrowia. A gdyby zmarł w wyniku powikłań, to nikt nie zapłaci odszkodowania – tak diagnozuje obecną sytuację ze szczepionką Pfizera dr n. med. Zbigniew Martyka. Ordynator oddziału zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej sam przeszedł koronawirusa. To doświadczenie nie zmieniło jednak jego krytycznego nastawienia wobec strategii przyjętej w zwalczaniu pandemii wirusa SARS-CoV-2. Jak przyznaje we wpisie na Facebooku, obecnie mamy zbyt małą ilość danych aby szczepionkę Pfizera (dopuszczoną już w Wielkiej Brytanii) uznać za bezpieczną. Szczepionka jest nowatorska (po raz pierwszy w historii ma to być szczepionka wpływająca na geny). Nie było możliwości wieloletniej obserwacji i dłuższych badań, jak to jest wymagane przy wprowadzaniu na rynek nowej szczepionki. Nie ma informacji na temat jej bezpieczeństwa i ewentualnych odległych skutków ubocznych – z prostego powodu – nie ma ich nikt na świecie. Obecnie, zapewnienia o skuteczności i braku efektów ubocznych szczepionki pochodzą jedynie... od samego producenta preparatu. "Chcemy zaproponować pewien pakiet udogodnień dla tych osób, które się zaszczepią" - mówił minister zdrowia Niedzielski. Tym udogodnieniem będzie możliwość powrotu do normalności? Co oznacza w praktyce? To będzie raczej pakiet dyskryminacji i permanentnego odbierania praw obywatelom, a nie udogodnień. Premier Słowacji był bardziej precyzyjny i powiedział wprost, że ci, którzy nie będą chcieli się zaszczepić, będą pozbawieni niektórych praw obywatelskich...

Szwajcarski Federalny Urząd Zdrowia Publicznego oświadczył, iż nie posiada dostatecznej ilości danych na temat szczepionki na koronawirusa od koncernów Pfizer/BioNTech, AstraZeneca i Moderna, aby dopuścić ją do użytku.

Nie chodzi tu tylko o sprawę skuteczności szczepionki i bezpieczeństwa z punktu widzenia medycymy. Rząd, który ma monopol na używanie przemocy na swoim terytorium, nie bierze pod uwagę wolności. Dobrze, że usłyszeliśmy w końcu głos biskupa, który patrzy na obecny kryzys z perspektywy wolnościowej: - Coraz więcej obywateli, także naszego państwa, przeciera oczy ze zdumieniem, jak łatwo struktury i instytucje państwowe wchodzą w przestrzenie prywatne: gospodarki, kultury, eucharystii, mieszkania rodzinnego. Powoli się budzą kolejne środowiska, stawiają pytania, szukają odpowiedzi, chcą uczestniczyć w decyzjach według własnych kompetencji, a nie tylko wykonywać czyjeś decyzje, nawet jeżeli skądinąd słuszne - powiedział abp Andrzej Dzięga w Toruniu podczas mszy św. z okazji 29. rocznicy powstania Radia Maryja.

Darmowe? "Nie ma darmowych obiadów" mówił Milton Friedman.  Za szczepionkę zapłacą podatnicy. Rzucona górna cena 10 mld złotych za szczepionki na COVID-19 oznacza ponad 600 złotych na każdego dorosłego, pracującego obywatela. Tyle kosztuje "darmowa" szczepionka. By zobaczyć skalę tego wydatku, warto przypomnieć, że z podatku handlowego rząd chce uzyskać w 2021 r. 1.5 mld zł, a z podatku cukrowego 3 mld zł.

Dobrowolne? "Chcemy zaproponować pewien pakiet udogodnień dla tych osób, które się zaszczepią" - mówił minister zdrowia Niedzielski. Tym udogodnieniem będzie możliwość powrotu do normalności? Co oznacza w praktyce? To będzie raczej pakiet dyskryminacji i permanentnego odbierania praw obywatelom, a nie udogodnień. Premier Słowacji był bardziej precyzyjny i powiedział wprost, że ci, którzy nie będą chcieli się zaszczepić, będą pozbawieni niektórych praw obywatelskich. Powrócą dawne czasy z PRL-u. Wtedy społeczeństwo też było podzielone. Nie wszyscy uważali PZPR za coś złego i zapisywali się do partii, by mieć przywileje. Większość jednak nie dawała się zniewolić i walczyła z systemem. Dzisiaj mechanizm jest podobny, zmieniły się tylko narzędzia.

Jeżeli szczepionki działają, to zaszczep się, jesteś chroniony i daj innym żyć w spokoju. Podobnie z maseczkami i lockdownem. „Jeśli wierzysz w lockdown, zamknij się sam w domu. Zostaw wszystkich innych w spokoju” (Jeffery A. Tucker).

W razie powikłań pacjent zostanie sam ze swoimi chorobami, licząc na opiekę totalnie niewydolnych placówek ochrony zdrowia. A gdyby zmarł w wyniku powikłań, to nikt nie zapłaci odszkodowania – sugeruje dr n. med. Zbigniew Martyka analizując obecną sytuację ze szczepionką Pfizera.

Ordynator oddziału zakaźnego szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej sam przeszedł koronawirusa. To doświadczenie nie zmieniło jednak jego krytycznego nastawienia wobec strategii przyjętej w zwalczaniu pandemii wirusa SARS-CoV-2. Jak przyznaje we wpisie na Facebooku, obecnie mamy zbyt małą ilość danych aby szczepionkę Pfizera (dopuszczoną już w Wielkiej Brytanii) uznać za bezpieczną.

„Szczepionka jest nowatorska (po raz pierwszy w historii ma to być szczepionka wpływająca na geny). Nie było możliwości wieloletniej obserwacji i dłuższych badań, jak to jest wymagane przy wprowadzaniu na rynek nowej szczepionki. Nie mogę więc mieć informacji na temat jej bezpieczeństwa i ewentualnych odległych skutków ubocznych – z prostego powodu – nie ma ich nikt na świecie. Mogę się opierać na materiałach udokumentowanych, dotyczących tego tematu i takie też informacje mogę obiektywnie przekazywać” – zaznacza.

Obecnie, zapewnienia o skuteczności i braku efektów ubocznych szczepionki pochodzą jedynie…od samego producenta preparatu. Natomiast jak wskazuje dr Martyka, wiarygodność firmy Pfizer jest mocno wątpliwa. „Federalni prokuratorzy USA określili tę firmę mianem notorycznego oszusta i przestępcy. Firma została wielokrotnie ukarana (wypłaciła miliardy dolarów kar) za wprowadzanie w błąd w kwestii zastosowania wielu leków (np. Zoloft, Lipitor, Lyrica). Zarzut dotyczył także nielegalnego testowania antybiotyków na dzieciach w Nigerii. Firma była zainteresowana zwiększeniem wyników sprzedaży nie licząc się ze zdrowiem i bezpieczeństwem pacjentów” – konkluduje.

Jak wskazuje doktor z Dąbrowy Tarnowskiej, w zdecydowanej większości krajów Europy są instytucje, które finansują leczenie osób dotkniętych powikłaniami poszczepiennymi. W Polsce takiej instytucji nie ma. Dlatego, jego zdaniem „w razie powikłań pacjent zostanie sam ze swoimi chorobami, licząc na opiekę totalnie niewydolnych placówek ochrony zdrowia. A gdyby zmarł w wyniku powikłań, to nikt nie zapłaci odszkodowania”.

W swoim wpisie załączył także fragment listu otwartego polskich lekarzy i naukowców do Prezydenta i Rządu, przestrzegającymi przed nieznanymi skutkami szczepionek na koronawirusa. „Szczepionki nie zostały właściwie zbadane i ich zastosowanie może doprowadzić do nieoczekiwanych zmian zarówno na poziomie komórkowym, w tym zmian szlaków sygnałowych i zmiany ekspresji genów" – czytamy w piśmie.

Wprowadzane obecnie pośpiesznie szczepionki mają charakter eksperymentu na wielką skalę. Ponieważ mogą obniżyć naszą odporność na inne choroby, na skutek masowych szczepień może więc umrzeć więcej ludzi niż obecnie na COVID-19. Ponadto zmiany genetyczne wywołane przez szczepionki mogą wpłynąć na przyszłe pokolenia” – cytuje dr Martyka.

Źródło: Facebook.com / www.pch24.pl

Ps. Jeden z licznych komentarzy na FB - pacjent jest sam od marca, leczenie tylko dla bogatych, na nfz możesz liczyć tylko z koronką. Nikt nie podaje ilości osób zmarłych na teleporadę, tych którzy nie dostali się do lekarza. Cała szopka z fałszywymi statystykami, z testami które są niewiarygodne, ze szczepionką która jest testowana na ludziach. Obserwujemy akcję ludobójstwa nienotowanego dotychczas w skali światowej. Bogacze którzy myślą, że są bogami za swoje pieniądze chcą uśmiercić większość ludzkości jako akcję depopulizacji świata. Co gorsza rządy krajów dają się kupić i fałszując wyniki statystyk chcą zmusić ludzi do szczepienia niezbadanym być może toksycznym preparatem. Spisek międzynarodowy, i podział na warstwy uprzywilejowanych acz krótko żyjących szczepionkowcow i resztę prześladowaną przez covireżim. Lepszy scenariusz ludobójstwa niż Hitlera i Stalina choć Soros i Gates równie obłąkani są wizją swej wielkości.